Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


MAKİNA MÜMESSİLLİK VE TİCARET A.Ş.

  Ürünler     Servis   Yedek Parça 2. el vinç satışı   Market     İletişim  

 

 
Makina Mümessillik ve Ticaret A.Ş. Mobil Vinç Türkiye Mümessili
HCS Makina Mümessillik ve Ticaret Anonim Şirketi, her biri kendi faaliyet alanlarında engin bilgi ve tecrübeye sahip kurucu ortaklarla 1988 yılında İnşaat Makinaları Mümessilliği alanında faaliyet göstermek amacıyla İstanbul'da kurulmuştur. Ortaklar ayrıca muhtelif firmalara teknik, ticari konularda danışmanlık hizmetlerini yürütmekte olup yurt içi ve yurt dışında üstlendiği devasa projelerdeki makine ve donanım ihtiyaclarını planlamaktadırlar.

24 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'daki tek yetkili Mümessilliğini yürütmekte olduğu yüksek Alman teknolojisine haiz, kendisini tüm dünyaya kabul ettirmiş olan LIEBHERR markasının Mobil Yol ve Arazi Vinçlerinin tümü ile, ürün gamından 300 ton üzeri Paletli Kafes Boomlu Vinçleri kullanıcıların hizmetine en iyi şekilde sunmaktadır.

LIEBHERR Ehingen / Almanya'da bulunan Mobil Vinç Fabrikası 1969 yılında kurulmuştur. Mobil ve paletli vinçlerin üretimindeki uluslararası lider konumunu sağlamlaştırmak ve geliştirmek amacıyla son yıllarda fabrika önemli ölçüde genişletilmiş ve dünyanın en modern mobil ve paletli vinç fabrikasıdır.

Ehingen'deki Liebherr fabrikasının 620.000m2 'lik toplam alanından 160.800m2 'si kapalı alan üretim sahası olarak kullanılmaktadır ve yılda 1.600 adet kadar vinç üretilebilmektedir. Liebherr, mobil ve paletli vinç üretiminde sayı olarak bir numaralı üreticidir. Avrupa'da %50, dünyada ise %40 oranında pazar payına sahiptir.
Günümüzde Liebherr, devamlı gelişen ve müşteriye yakın bir çalışma tarzı ile küresel piyasanın şartlarına uyum sağlayarak müşterilerin tercih etmesine olanak vermektedir.

VIDEOLAR
 
Play this video
Customer Days 2012
Play this video
Mobile Cranes


HABERLER
LR 13000, 248 m bom kafası yüksekliği ile yeni bir dünya rekoruna imza attı.
Yeni 220 tonluk Liebherr vinç, prefabrik bir binanın kurulumunda kullanıldı.
Liebherr Brasil Ltda. Brazilyalı cevher demir üreticisi Vale tarafından onurlandırıldı. - 27/05/2013
Birkaç ay önce düzenlenen bir ödül töreninde, Liebherr Brasil Ltda. “ En İyi Malzeme Tedarikçisi” bölümüne seçildi.
Münih kentinde düzenlenen Bauma 2103 Fuarında Liebherr Grup pozitif bir kapanış gerçekleştirdi.
2012 iş yılı Liebherr Grubu için başarılı geçti. Dünya ekonomisinin azalan hareketliliği, yılın son aylarında alınan siparişlerin sayısı üzerine etkisini gösterdiyse de, şirketin yıllık cirosu bundurumdan belirgin şekilde etkilenmemiştir.
Aralık 2012’de Liebherr, Suudi Arabistan’ın en önemli müteahhitlerinden biriyle Mekke’deki Büyük Cami’ye büyük bir katlanabilir güneş şemsiyesinin kurulması için sözleşme imzaladı.
2014 FIFA Futbol Dünya Kupası kapsımındaki 12 stadyum yapımı projelerinden 9’u Liebherr Vinçleri ile gerçekleştirilmektedir. 12 hazıran ile 13 temmuz arasında Brezilya’da düzenlenecek olan kupa için, davetlisi olan bütün şehirler uygun stadyum alt yapısının yenilenmesi veya oluşturulmasıyla meşguldürler. Turnuva sırasında toplam 64 maç oynanacaktır.
LTR 1220 ile teleskopik paletli vinç kapsamı genişledi. - 15/06/2012
Ehingen’deki açılış günlerinde yeni 220 tonluğun ilk tanımı yapıldı.
Yeni Yol ve Arazi vinci LTM 1750-9.1 ‘in tanımı yapıldı. - 13/06/2012
Ehingen’de düzenlenen Müşteri Günleri’nde 2.000’den fazla müşteriye lanse edildi.
Liebherr paletli vinçler için yeni ‘’Power Boom’’
Yeni geliştirilmiş yenilikçi, kuvvetlendirilmiş bom seçeneği ile kaldırma kapasitesinde % 50’ e varan artışlar sağlanmaktadır.
Yeni Teleskopik Paletli Vinç LTR 11200
LTR 11200 teleskopik paletli vincin prototipi Ehingen’ de yeni yapılmış, üretim bölümünden çıkmıştır.
Uluslararası Eğitim Merkezi
Liebherr-Werk Ehingen GmbH yeni uluslararası eğitim merkezini faaliyete geçirdi.
MARKET