MAKİNA MÜMESSİLLİK VE TİCARET A.Ş.

  Ürünler     Servis   Yedek Parça 2. el vinç satışı   Market     İletişim  

 

 
Makina Mümessillik ve Ticaret A.Ş. Mobil Vinç Türkiye Mümessili
HCS Makina Mümessillik ve Ticaret Anonim Şirketi, her biri kendi faaliyet alanlarında engin bilgi ve tecrübeye sahip kurucu ortaklarla 1988 yılında İnşaat Makinaları Mümessilliği alanında faaliyet göstermek amacıyla İstanbul'da kurulmuştur. Ortaklar ayrıca muhtelif firmalara teknik, ticari konularda danışmanlık hizmetlerini yürütmekte olup yurt içi ve yurt dışında üstlendiği devasa projelerdeki makine ve donanım ihtiyaclarını planlamaktadırlar.

24 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'daki tek yetkili Mümessilliğini yürütmekte olduğu yüksek Alman teknolojisine haiz, kendisini tüm dünyaya kabul ettirmiş olan LIEBHERR markasının Mobil Yol ve Arazi Vinçlerinin tümü ile, ürün gamından 300 ton üzeri Paletli Kafes Boomlu Vinçleri kullanıcıların hizmetine en iyi şekilde sunmaktadır.

LIEBHERR Ehingen / Almanya'da bulunan Mobil Vinç Fabrikası 1969 yılında kurulmuştur. Mobil ve paletli vinçlerin üretimindeki uluslararası lider konumunu sağlamlaştırmak ve geliştirmek amacıyla son yıllarda fabrika önemli ölçüde genişletilmiş ve dünyanın en modern mobil ve paletli vinç fabrikasıdır.

Ehingen'deki Liebherr fabrikasının 620.000m2 'lik toplam alanından 160.800m2 'si kapalı alan üretim sahası olarak kullanılmaktadır ve yılda 1.600 adet kadar vinç üretilebilmektedir. Liebherr, mobil ve paletli vinç üretiminde sayı olarak bir numaralı üreticidir. Avrupa'da %50, dünyada ise %40 oranında pazar payına sahiptir.
Günümüzde Liebherr, devamlı gelişen ve müşteriye yakın bir çalışma tarzı ile küresel piyasanın şartlarına uyum sağlayarak müşterilerin tercih etmesine olanak vermektedir.

VIDEOLAR
 
Play this video
Efficiency for wind LTM 11200
Play this video
Mobile Cranes


HABERLER
Teleskopik paletli vinç, deniz seviyesinin neredeyse 5000 m üzerinde, çok zorlu şartlarda, kalitesini gösterdi.
Liebherr’in ağır iş vinci, pazarda sağlam bir yer edindi.
Alman BKL Baukran Logistik GmbH şirketi, 45 ile 200 ton arasında yük kapasitelerine sahip olan 6 adet yeni Liebherr mobil vinç sipariş etti.
1000 tonluk LR 11000, ilk defa bir işte kullanıldı. Yeni paletli vinç, çok dar olan rafineri sahasında gerçekleştirilen işte kompakt tasarımı ile etkiledi.
30 000’inci Liebherr mobil vinci olan LTM 1500-8.1, Meksikalı Grupo DPH firmasına teslim edildi.
LR 13000, 248 m bom kafası yüksekliği ile yeni bir dünya rekoruna imza attı.
Yeni 220 tonluk Liebherr vinç, prefabrik bir binanın kurulumunda kullanıldı.
Liebherr Brasil Ltda. Brazilyalı cevher demir üreticisi Vale tarafından onurlandırıldı. - 27/05/2013
Birkaç ay önce düzenlenen bir ödül töreninde, Liebherr Brasil Ltda. “ En İyi Malzeme Tedarikçisi” bölümüne seçildi.
Münih kentinde düzenlenen Bauma 2103 Fuarında Liebherr Grup pozitif bir kapanış gerçekleştirdi.
2012 iş yılı Liebherr Grubu için başarılı geçti. Dünya ekonomisinin azalan hareketliliği, yılın son aylarında alınan siparişlerin sayısı üzerine etkisini gösterdiyse de, şirketin yıllık cirosu bundurumdan belirgin şekilde etkilenmemiştir.
Aralık 2012’de Liebherr, Suudi Arabistan’ın en önemli müteahhitlerinden biriyle Mekke’deki Büyük Cami’ye büyük bir katlanabilir güneş şemsiyesinin kurulması için sözleşme imzaladı.
MARKET